Co kryje Metapack?

Co kryje Metapack?

Tylko pracownicy Metapack i nasi klienci widzą co w pełni kryje się za platformą, która jest jednym z najbardziej innowacyjnych i zasięgowych rozwiązań na rynku e-commerce.

Produkt rozwijany od ponad 20 lat ani na chwilę nie stanął w miejscu, podobnie jak my. Często wyprzedzamy i tak już pędzącą branżę, kształtujemy trendy. Stale rozwijamy i udoskonalamy nasz produkt, a wraz z nim powiększają się nasza wiedza, doświadczenie i wpływ. Na co dzień nie tylko gwarantujemy świetne działanie platformy i usprawniamy ją, ale też poszerzamy i dopracowujemy jej usługi towarzyszące takie jak śledzenie przesyłek czy darmowe zwroty.

Jesteśmy dumni z niezawodności tworzonych przez nas rozwiązań, z innowacyjności naszych produktów i z zaufania, jakie pokładają w nas klienci na całym świecie, którzy oddają w nasze ręce miliony transakcji i spełnienie obietnic swoim użytkownikom.

Dzięki przystępności rozwiązań Metapack wdrażanie innowacyjnych i dynamicznych rozwiązań w zakresie dostaw, jest możliwe niemal natychmiastowo.

River Island

Metapack Zielona Góra impreza integracyjna ForRest

Nasz produkt to nasz wpływ

Mamy ten przywilej, że platforma Metapack jest NASZYM produktem. Stworzyliśmy go i tworzymy nadal. Mamy na niego wpływ. To my definiujemy nasze cele i decydujemy o priorytetach i losach poszczególnych funkcji. To wszystko w odpowiedzi na niekończące się potrzeby rynku. Tworzenie swoich produktów oferowanych w modelu SaaS daje ogromne możliwości, rozwój i sprawczość.

Ten przywilej pozwala budować wyjątkowe relacje w Metapack w oparciu o zaufanie, otwartość, dzielenie się wpływem na naszą pracę i jej efekty. Pracownicy mają szansę uczestniczyć w projektach od początku do końca, widząc nie tylko swój wycinek pracy, ale cały proces realizacji pomysłów. Ponadto zespoły współdecydują o tym, na jakich technologiach pracują i mogą wdrożyć nowe, jeszcze efektywniejsze rozwiązania.

Nasz produkt to wypadkowa tysięcy pomysłów tworzących go specjalistów i ekspertów, dlatego wspieramy kreatywność i innowacyjność wszystkich Metapackersów. Każdy pomysł, trend, ciekawostka czy nowa wiedza spotykają się u nas z otwartością.

Jeśli pytasz się, co robimy po pracy, czy realizujemy jakieś projekty, szkolimy się na potrzeby pracy, to my raczej budujemy dom, remontujemy mieszkanie albo idziemy na trening.

Szkolenia, pomysły na realizację funkcjonalności systemu możemy realizować w trakcie pracy. Czas na rozwój i poszukiwania nowych rozwiązań jest taką samą jej częścią, jak wykonywanie kolejnych zadań.

Shadows Team Software Engineer

all hands meeting metapack zielona góra

Co robimy?

Kodujemy, checkujemy, testujemy, deplojujemy, minorujemy, fixujemy, implementujemy, integrujemy i supportujemy dziesiątki mikroserwisów, które składają się na najnowocześniejszą i największą platformę SaaS do zarządzania dostawą do konsumentów.

A tak po ludzku: budujemy, rozwijamy i wdrażamy dziesiątki programów składających się na rozwiązanie, które pozwala sklepom internetowym zarządzać dostawą Twoich zakupów. Nasze systemy utrzymujemy i wspieramy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Nie tylko staramy się pozyskiwać nowych klientów, ale także dbać o obecnych najlepiej jak potrafimy. Ulepszone opcje dostaw, przyjazne dla klienta są osią takiego podejścia. Metapack umożliwia realizowanie tego celu.

John Lewis

20-lecie Metapack Zielona Góra Metapack Zielona Góra Thanksgiving Lunch 2019

Co Metapack daje konsumentom?

Prawo wyboru z wielu możliwości. Pełną transparentność. Wygodę i elastyczność. Konsumenci oczekują dostępności najnowszych sposobów dostawy, pełnego wglądu w drogę swoich zakupów i wygodnej możliwości zwrotu. Metapack umożliwia to wszystko.

Produkt Metapack to naprawdę rewolucyjna koncepcja. Rozwijała się równolegle z naszą działalnością, pozwoliła nam oferować szerszą gamę produktów czy możliwość monitorowania wszystkich naszych zamówień. Wszystko to dla jak najlepszej obsługi naszego klienta.

Halfords

Czym jest platforma Metapack dla sprzedawców internetowych?

Kluczowym fundamentem integracji. Dzięki Metapack sklepy oferują swoim klientom dokładnie takie sposoby dostawy, jakich ci oczekują. Na drugi dzień, do punktu odbioru, z bezpłatnym zwrotem, za granicę? Klienci firm, które współpracują z Metapack, zawsze mają wybór.

Satysfakcja klientów to większe obroty. Wydajna, stabilna i ciągle rozwijana usługa Metapack w modelu SaaS to minimalne inwestycje, koszty współmierne do wielkości obsługiwanego rynku i możliwość licznych usprawnień dla całego cyklu kompleksowej obsługi dostaw po stronie sprzedawcy.

summer academy metapack

Czym jest platforma Metapack dla kurierów?

Partnerem. Nikt nie rozumie potrzeb kurierów tak, jak my. Wiemy, czym są routingi, kody, walidacje, identcody, labele, manifesty, preadvisy… mówimy również ich językiem.

Platforma Metapack pomaga kurierom dotrzeć z ofertą swoich opcji dostawy zakupów do klientów sklepów internetowych najlepszych marek na świecie, a przez to do gigantów na rynku e-commerce, jest to dopełnienie całej sieci powiązań między klientami, sprzedawcami i dostawcami. Bez wątpienia, sieć ta może istnieć, dzięki rozwiązaniom, które oferuje Metapack.

Metapack na Biegu Winobraniowym 2019 Zielona Góra Metapack Zielona Góra impreza integracyjna ForRest