Konkurs na Dzień Dziecka w Metapack. Zobacz zwycięskie prace

powrót do listy
Konkurs na Dzień Dziecka w Metapack. Zobacz zwycięskie prace

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci naszych pracowników, czyli dla małych Metapackersów.

O tym, że prace nas zaskoczą i zachwycą, wiedzieliśmy od samego początku. W końcu ambicje naszych pracowników i ich kreatywność nie mają końca. Zobacz jak zaszczepili je w swoich latoroślach.

Zasady konkursu plastycznego

W konkursie mogły wziąć udział pociechy osób zatrudnionych w Metapack. Każda z prac rywalizowała w jednej z trzech kategorii wiekowych:

  • 0 – 3,5 roku,
  • 4 – 7 lat,
  • 8 – 10 lat.

Tematem konkursu były sposoby na spędzanie wolnego czasu z rodzicami. Jeśli chodzi o format, zasugerowaliśmy tylko, że prace powinny mieć charakter „plastyczny”. Nie narzucaliśmy jednak techniki ich wykonania. Zobacz, co otrzymaliśmy i dlaczego wybór zwycięzców był tak trudny.

Kategoria wiekowa: 0 – 3,5 roku

U najmłodszych przeważały farbki akwarelowe, chociaż kilku zdolnych maluchów postawiło na efekt 3D. Co robią z rodzicami po godzinach ich pracy? Uprawiają aktywności sportowe, odwiedzają zwierzęta w zoo, spacerują, podziwiając przyrodę, ale nie tylko. Kilka prac dopuszcza wiele możliwości interpretacyjnych, więc postanowiliśmy nie narzucać własnej wizji.

Zobacz prace Metapackersowych maluchów:

Witek
Staś
Miłosz
Jaś
Ania
Wojtek
Maria

Kategoria: 4 – 7 lat

Wśród starszaków królowały kredki, ołówki i mazaki. Ich ulubione zajęcia to piłka nożna, zabawy na placu zabaw, układanie klocków, wspólne gotowanie i – oczywiście – spacery na łonie natury. Co ciekawe, konkurs wyłonił nie tylko talenty plastyczne, ale także literackie. Wśród prac znalazł się komiks z bajką o żółwiku, który marzył o przygodzie.

Zobacz efekty prac kilkulatków:

 

Antek
Pola
Wojtek
Tomek
Tola
Natalka
Natalka
konkurs na dzień dziecka metapack
Liwia
Jan
Ida
Hania
Dawid
Benny
Antoś

Kategoria: 8 – 10 lat

Mali Metapackersi w wieku szkolnym podeszli do zadania zupełnie inaczej. W pracach wykorzystali własne zdjęcia, ale także inne elementy, m.in. bibułę, scrubble, a nawet gazę. Jak spędzają czas z rodzicami? Na świeżym powietrzu, ucząc się i wspólnie grając w wymyślone przez siebie gry! Jest ambitnie i to nam się podoba.

Zobacz prace Metapackersowych uczniów:

Iga
Lilia
Lena
Kuba

Konkurs na Dzień Dziecka – wyniki

Która praca podobała Ci się najbardziej? My mieliśmy spory problem z wytypowaniem tych najlepszych – na szczęście z pomocą przyszło nam głosowanie. A oto zwycięzcy swoich kategorii:

  • Miłosz – 3,5 roku
  • Tomek – 5 lat
  • Iga – 9 lat
Miłosz
Tomek
Iga

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a głosującym za oddawanie głosów i pomoc w wyłonieniu zwycięskich prac. Już wkrótce wszyscy autorzy otrzymają upominki, które – mamy nadzieję – wynagrodzą im trud włożony w przygotowanie konkursowych rysunków oraz zachęcą do rozwijania artystycznej pasji. Mali artyści otrzymają bowiem zestawy kreślarskie marki Faber Castell: zmazywalne, kolorowe kredki i flamastry, ołówek z gumko-temperówką. Na zwycięzców czeka nagroda specjalna.

A gratulacje lecą do wszystkich – każda praca sprawiła nam ogromną przyjemność. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik bawił się podczas tego konkursu tak samo jak my!

Poprzedni artykuł

Metachef – kulinarne wyzwanie w Metapack

przeczytaj

Następny artykuł

Z praktyk do pracy w Metapack – historia Mateusza

przeczytaj