Metapack z nagrodami na eCommerce Awards 2020!

powrót do listy
Metapack z nagrodami na eCommerce Awards 2020!

Nie jedną, ale dwie nagrody otrzymaliśmy podczas tegorocznego wydarzenia eCommerce Awards 2020. To dla nas ogromne wyróżnienie. Przeczytaj dlaczego.

eCommerce Awards 2020

Nagrody przyznawane w ramach eCommerce Awards to prestiżowe wyróżnienie, zarezerwowane dla firm, wkraczających na nowy poziom w branży sprzedaży internetowej i dostaw. Tym bardziej cieszy nas zwycięstwo aż w dwóch kategoriach:

  • Najlepszy eCommerce B2B (Best B2B eCommerce)

Nagrodę otrzymaliśmy za nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszej w swojej klasie technologii dostaw do detalistów na całym świecie.

  • Najlepsze innowacje w dostawach/ logistyce w handlu elektronicznym (Best Innovation in eCommerce Delivery/ Logistics)

Dzięki tym innowacjom pokonaliśmy konkurentów takich, jak Sorted czy Intersoft, aby zdobyć uznanie za nasze rozwiązanie Delivery Tracker.

Swoją decyzję panel jurorów eCommerce Awards 2020 uzasadnił w następujący sposób:

"Zwycięskie rozwiązanie przenosi kontrolę z powrotem na sprzedawcę detalicznego i ma potencjał, by odmienić grę w skali globalnej."

Dziękujemy!

Zdobycie obu nagród to ogromne osiągnięcie. Świadczy o ciężkiej pracy i poświęceniu całego zespołu Metapack, a szczególnie – Zespołu ds. Produktu, który był odpowiedzialny za uruchomienie Delivery Tracker w lutym 2020 r. Fakt, że pokonaliśmy kilku głównych konkurentów jest dowodem tego, co powtarzamy od zawsze: Metapack jest najbardziej niezawodnym dostawcą technologii wykorzystywanych w branży e-commerce.

Dziękujemy naszym Metapackersom za ich niezawodne zaangażowanie, chęć do rozwoju i odważne rozwijanie najbardziej ambitnych pomysłów. Te nagrody to nasz wspólny sukces!


Chcesz pracować w zespole, który odnosi międzynarodowe sukcesy i zmienia oblicze branży? Sprawdź nasze >> oferty pracy << i aplikuj online.

Poprzedni artykuł

Dzień wolontariusza w zespole Heroes!

przeczytaj

Następny artykuł

Boję się rano wstać… czyli o pracy developera

przeczytaj