The Delivery Conference 2020 za nami!

powrót do listy
The Delivery Conference 2020 za nami!

4 lutego odbyło się niezwykle ważne dla nas wydarzenie. Konferencja o globalnym charakterze, adresowana do wszystkich osób związanych z e-commerce.

Jako organizatorzy zadbaliśmy o sprawną organizację, inspirujących prelegentów i maksymalne wykorzystanie przestrzeni jaką oferuje The Royal Lancaster w Londynie. Na konferencję wysłaliśmy również Metapackersów z zielonogórskiej siedziby. Zobaczcie jak spędzili tam swój czas.

The Delivery Conference 2020 – najważniejsze wydarzenie branży

Dlaczego ta konferencja ma dla nas takie znaczenie? Ponieważ dbamy o to, by gromadziła prelegentów, wystawców i gości z każdego zakątka świata. Ma stanowić forum wymiany myśli i łączyć społeczność branży e-commerce, która ewoluuje w ogromnym tempie. Wspólnie dążymy do tego, by spełniać bieżące oczekiwania klientów wobec spersonalizowanego i zintegrowanego doświadczenia we wszystkich kanałach związanych ze sprzedażą, zakupami oraz dostawą w sieci.

the delivery conferencje metapack 2020
the delivery conferencje metapack 2020

Inspiracje wokół e-commerce

Każdego roku TDC Global gromadzi najbardziej inspirujących mówców z całego spektrum e-commerce. Prezentują oni case study odnoszących największe sukcesy marek i sprzedawców detalicznych, najciekawsze innowacje wprowadzane na rynek przez dostawców oraz najnowsze badania branżowe kształtujące debatę wokół doświadczeń związanych z dostawą.

Prelegenci występują na kilku scenach tak, by każdy uczestnik mógł samodzielnie zaplanować sobie pobyt i wybrać te wykłady, które interesują go najbardziej. Ale to nie wszystko. Dbamy również o to, by nasi goście mogli wziąć udział w moderowanych dyskusjach z ekspertami, a także w spotkaniach networkingowych, które sprzyjają nawiązywaniu kontaktów.

the delivery conferencje metapack 2020
the delivery conferencje metapack 2020

Światowi wystawcy i ważni partnerzy

TDC Global skupia najbardziej wykwalifikowanych nabywców e-commerce z całego świata – osoby decyzyjne wysokiego szczebla, które aktywnie poszukują rozwiązań i usług związanych z dostawą. Zazwyczaj ponad 70% delegatów to detaliści i marki. Byli oni dostępni w dedykowanej hali wystawienniczej e-commerce Delivery, w której każdego roku mieścimy około 30 wystawców.

Więcej o tegorocznej edycji przeczytacie na stronie thedeliveryconference.com.

 

the delivery conferencje metapack 2020
the delivery conferencje metapack 2020

Nasi Metapackersi na The Delivery Conference

Każdego roku wysyłamy na konferencję delegację z naszego zielonogórskiego biura. Jak tegoroczny zespół ocenia udział w wydarzeniu? Przeczytajcie:

Organizacja całej konferencji była rewelacyjna, wyświetlanie kolejnych prezentacji szło bardzo sprawnie, nasze stanowisko bardzo się wyróżniało i było chętnie odwiedzane przez uczestników. Łatwo dało się zlokalizować osoby z obsługi, dzięki którym nie dało się zgubić, świetna była też aplikacja, dzięki której łatwo śledziłam agendę, ale i uczestników, którzy się zarejestrowali i dodali swoje zdjęcie – zdecydowanie ułatwiło to nawiązanie relacji. - Ola, Problem Manager

Osobiście bardzo podobało mi się skupienie konferencji wokół tematyki eco-delivery, dowiedziałem się o wielu interesujących rozwiązaniach, które mają w planach wdrożyć partnerzy Metapack. Fajnie, że jesteśmy na czasie z trendami. Konferencja okazała się też świetnym miejscem do poznania kolegów i koleżanek z innych lokalizacji i nawiązania bezpośrednich relacji z klientami. - Wojtek, Customer Support Engineer

Była to pierwsza konferencja organizowana przez Metapack, w której brałem udział. Bardzo podobał mi się podział na 3 różne ścieżki tematyczne. Prelekcje były tak interesujące, że ciężko było się zdecydować, w której wziąć udział. Zaintrygował mnie szczególnie panel dyskusyjny dotyczący zrównoważonego rozwoju – jak w dzisiejszym świecie można pogodzić zarabianie pieniędzy z dbaniem o środowisko? - Maks, System Analyst

Poprzedni artykuł

Jak dbamy o rozwój naszych pracowników – rozmowa z Krzyśkiem z zespołu Spartans

przeczytaj

Następny artykuł

Spotkania ze studentami UZ

przeczytaj